Cykliczne spotkania dla kobiet w SPA "Między nami kobietami"

Skąd pomysł na cykliczne spotkania w SPA “Między Nami Kobietami”

Pomysł na spotkania dla Kobiet dojrzewał w mojej głowie bardzo długo…
Zależało mi na spotkaniach gdzie my kobiety będziemy mogły spędzić miło czas z koleżanką, siostrą, mamą czy przyjaciółką w cudownym klimacie.
Brak czasu powoduje, że coraz mniej pielęgnujemy nasze kontakty z bliskimi, mało czasu mamy dla siebie i przez to nasze samopoczucie mocno na tym ubolewa. W sferze cyfryzacji, telefonów relacje stają się bardziej mdłe, zaniedbane a rozmowy na żywo mają zupełnie inny wydźwięk. Żeby żyć i się rozwijać potrzebujemy mieć realny kontakt z ludźmi. Nasze spotkania mają zachęcić kobiety do częstszego wychodzenia poza cztery ściany domu, do poznawania innych kobiet a w dodatku na poszerzaniu wszelakiej wiedzy, którą zdobędziecie na naszych spotkaniach.

To nie mają być eventy sprzedażowe tylko inspirująco- relaksacyjne wyjście z koleżanką!

Na każdym spotkaniu, chcemy zapraszać różnych gości specjalnych, chcemy mieć różną tematykę spotkań, ale zawsze będzie klimatycznie i swobodnie! Drugą częścią wydarzenia będzie odpoczynek na strefie aqua   (basen, łaźnia parowa, sauna sucha, jacuzzi)

Mamy nadzieję, że te spotkania będą w 100% udane dla wszystkich! Jesteśmy otwarte na różne propozycje, różne spotkania tematyczne, jeśli masz jakąś propozycję poruszenia danego tematu napisz do Nas, na pewno postaramy się coś zorganizować

Zapraszam Wszystkie Panie!

Kamila Połoszynowicz Pinar
Właścicielka firmy Zdrowy Masaż i pomysłodawczyni wydarzenia

Najbliższe wydarzenie