Jak uczcić wasze uczucia - To tylko w naszym kameralnym SPA!

Czas trwania pakietu: około 2,5h

Cena: 280 zł!

Pakiet standard

 • Dowolnie wybrany, godzinny masaż całego ciała lub godzinny pielęgnacyjny zabieg na twarz 
 • Wino półsłodkie lub sok pomarańczowy
 • Patera owoców
 • Strefa SPA (możliwość skorzystania z sauny suchej, sauna parowej, jacuzzi, relaks na kamiennych podgrzewanych leżankach, salka fitness)

Pakiet VIP

 • Kolacja dla dwojga w hotelowej restauracji 
 • Dowolnie wybrany, godzinny masaż całego ciała lub godzinny pielęgnacyjny zabieg na twarz 
 • Wino półsłodkie lub sok pomarańczowy
 • Patera owoców
 • Strefa SPA (możliwość skorzystania z sauny suchej, sauna parowej, jacuzzi, relaks na kamiennych podgrzewanych leżankach, salka fitness)

Czas trwania pakietu: około 4h

Cena: 380 zł!

Zabiegi do wyboru w pakietach

Masaż

 • relaksacyjny dowolnie wybranym masełkiem zapachowym, rozluźniający, activ, ciepłymi kamieniami, gorącą czekoladą, miodem 

Lub

Profesjonalny zabieg na twarz przy użyciu kosmetyków polskiej marki Colway

 • Dla Pań- Dotyk Kleopatry, dla Panów- Moc Zeusa

Regulamin i warunki skorzystania z oferty

 • Pakiety realizowane są w naszej lokalizacji przy ul. Bolesława Chrobrego 1 (Hotel Falko)
 • Pakiety walentynkowe wykonujemy w weekendy 16-17 luty oraz 23-24 luty;
 • Rezerwacji na pakiety trzeba dokonać wcześniej oraz opłacić pakiet w całości osobiście w głównej siedzibie Zdrowy Masaż ul. Sienkiewicza 75 Rumia , lub przelewem  Nr konta: 87 1140 2004 0000 3102 7638 2206 Zdrowy Masaż- Kamila Połoszynowicz Ul. Sienkiewicza 75 84-230 Rumia Tytułem- imię i nazwisko oraz data wykonania usługi, za potwierdzeniem na maila firmowego kontakt@zdrowymasaz.pl;
 • Zabiegi wykonywane są jednoczenie w jednym gabinecie
 • Ustalony termin zabiegu nie może być odwołany ani przełożony. Pakiet w takim przypadku uznany jest za zrealizowany;
 • W pakiecie vip umawiany jest termin kolacji oraz zabiegów;

Opis masaży

Masaż rozluźniający

W masażu rozluźniającym wykorzystane są techniki masażu klasycznego, sportowego oraz relaksacyjnego. Odpowiedni dobór technik pozwoli na szybkie rozluźnienie mięśni i zwiększenie ruchomości w stawach. Każdy dobór technik jest indywidualny według potrzeb klienta.

Masaż activ

Masaż zalecany jest osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni. Masaż zmęczonego mięśnia pomaga rozluźnić go i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Masaż, może być również wykonywany przed wysiłkiem fizycznym jako forma biernej rozgrzewki.

Masaż miodowe nawilżenie

Masaż nawilżająco- odżywczy z wykorzystaniem ciepłego naturalnego miodu z dodatkiem oleju. Oddaj się skutecznej i słodkiej terapii. Masaż miodem zbawiennie działa na nasze zdrowie.

 

 Masaż czekoladowy

Czekolada od wielu lat uznawana jest jako źródło energii i jedno z lepszych rozwiązań na stany przygnębienia i smutku. Czekolada nie tylko poprawia nastrój zwiększając poziom endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia, ale także zwiększa odporność organizmu na wisusy czy bakterie. Ziarna kakaowca posiadają wiele doskonałych właściwości m.in.: wit. A, E, F i H, magnez, wapń, cynk i oraz kofeinę – czyli substancje pobudzające krążenie krwi w skórze, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Masaż doskonale odpręża i relaksuje całe ciało, odżywia i wygładza skórę. Stymuluję mikrokrążenie, wspomaga przepływ limfy i redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż wskazany dla osób o suchej i mało jędrnej skórze, zestresowanych i przygnębionych oraz dla miłośników czekolady.

 

Masaż relaksacyjny

Manualny masaż, który nadaje się dla każdego po ciężkim dniu, ma przynieść spokój psychiczny i dodać pozytywnej energii. To rewelacyjny masaż łączący w sobie tradycyjny masaż całego ciała z elementami stretchingu. Poprawia się w ten sposób ruchomość stawów. W efekcie wstajemy z łóżka nie tylko dokładnie rozmasowani, ale także całe napięcie i ból znikają. Ciepły naturalny olej, idealnie dobrane techniki wykorzystywane podczas masażu przeniosą Cię w magiczny nastrój, poczujesz się lepiej na długo i zapomnisz o problemach dnia codziennego.

 

Masaż ciepłymi kamieniami

Zabieg ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym, zwalcza bezsenność i depresję. Idealny dla osób lubiących ciepło.

Opis zabiegów na twarz

Dotyk Kleopatry

Zabieg nadaje się do skóry problematycznej. Wykorzystany kolagen natywny GOLD doda ulgi na podrażnienia i stany zapalne. Zabieg uelastycznia i zmiękcza naskórek.

Moc Zeusa

Zabieg typowo skierowany do mężczyzn. Nadaje się do każdego typu cery. Kompleksowy krem wykorzystany w zabiegu przywraca nawilżenie, elastyczność oraz gęstość skóry. Stymuluje komórki do odbudowy i autoodnowy