Jeżeli potrzebujesz chociaż chwili na oderwanie się od codziennych obowiązków i problemów, to znajdujesz się w odpowiedniej strefie. Płynne, rytmiczne ruchy przy nastrojowej muzyce wprawią Twoje ciało w rozluźnienie, co przyniesie ukojenie dla Twojego ciała i ducha. Pozwolą obniżyć zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne, dzięki czemu staniesz się bardziej odprężony.

Masaż Relax & Anty-stres

Manualny masaż, który nadaje się dla każdego po ciężkim dniu, ma przynieść spokój psychiczny i dodać pozytywnej energii. To rewelacyjny masaż łączący w sobie tradycyjny masaż całego ciała z elementami stretchingu. Poprawia się w ten sposób ruchomość stawów. W efekcie wstajemy z łóżka nie tylko dokładnie rozmasowani, ale także całe napięcie i ból znikają. Ciepły naturalny olej, idealnie dobrane techniki wykorzystywane podczas masażu przeniosą Cię w magiczny nastrój, poczujesz się lepiej na długo i zapomnisz o problemach dnia codziennego.

60 minut- 120 zł / 90 minut- 160 zł / 120 minut- 220 zł

Kerzenwachs Massage

Masaż aromatyczną świecą

Zabieg aromatycznym woskiem, daje znakomite odprężenie i relaks. Skóra po masażu jest aksamitna i idealnie nawilżona. Masaż świecą działa przeciwdepresyjnie, łagodzi bóle migrenowe oraz jest stosowany w terapii przeciw cellulitis i otyłości. Różne zapachy do wyboru

60 minut- 125 zł

Masaż czekoladowy

Masaż doskonale odpręża i relaksuje całe ciało, odżywia i wygładza skórę. Stymuluję mikrokrążenie, wspomaga przepływ limfy i redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż obejmuje- plecy, ręce, nogi.

60 minut- 125 zł

Masaż miodowy

Masaż miodem wyciąga nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, głęboko nawilża skórę. Nadaje się dla osób o niskim ciśnieniu, przy zastojach limfy, pomaga w walce z bezsennością. Jest idealny przy zmianach skórnych, jak cellulit, rozstępy, blizny.

60 minut- 125 zł 

Masaż gorącymi kamieniami

Zabieg ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym, zwalcza bezsenność i depresję. Idealny dla osób lubiących ciepło.

60 minut- 125 zł 

Masaż Tajski stemplami

Masaż wywodzi się z Tajlandii. Stosuje się go już ponad 400 lat. Wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli, w których znajdują się rozdrobnione zioła i przyprawy. Stemple podgrzewa się w oleju, którego temperatura sięga 120 st C. Podgrzewanie stosuje się, aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. Masaż stemplami usuwa napięcie mięśni, łagodzi dolegliwości bólowe, poprawia krążenie krwi i limfy, ciało jest mocno zrelaksowane przez ciepło stempli i unoszące się zapachy ziół.

60 minut- 125 zł

Masaż twarzy szklanymi kulami

Przyjemny i delikatny masaż. Lato jest okresem, w którym większość z nas cierpi na obrzęki będące skutkiem nieprawidłowego funkcjonowania układu żylnego i limfatycznego. Doskonałą metodą złagodzenia towarzyszących im dolegliwości jest masaż zimnymi kulami.

25 minut- 70 zł

Masaż twarzy

Zabieg nadaje skórze sprężystość i poprawia jej witalność. Działa przeciwzmarszczkowo, regeneruje uszkodzenia i gwarantuje właściwą elastyczność i napięcie mięśni. Na masaż prosimy przyjść bez makijażu.

25 minut- 50 zł

Massage and leaving of the female feet bared by a foot

Masaż dłoni i stóp

Zabieg bardzo odprężający. Zapominamy o naszych dłoniach jak i o naszych stopach, a grają one bardzo ważną rolę dnia codziennego. Masaż ulepsza krążenie, uelastycznia, usuwa zrogowaciały naskórek, daje poczucie lekkości.

50 minut- 95 zł

Masaż głowy

Zabieg uwalnia od napięcia, które powoduje duże utrudnienia w przepływie krwi. Brak dobrego ukrwienia pociąga za sobą słaby efekt odżywczy cebulek włosa. Masaż głowy likwiduje ból, stan znużenia i zmęczenia oraz poprawia naszą koncentrację.

30 minut – 50 zł