Jeżeli potrzebujesz chociaż chwili na oderwanie się od codziennych obowiązków i problemów, to znajdujesz się w odpowiedniej strefie. Płynne, rytmiczne ruchy przy nastrojowej muzyce wprawią Twoje ciało w rozluźnienie, co przyniesie ukojenie dla Twojego ciała i ducha. Pozwolą obniżyć zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne, dzięki czemu staniesz się bardziej odprężony.

56209406_1532206260248245_4931777050391347200_n

Masaż autorski Relax antystres

60 minut- 140 zł / 90 minut- 180 zł / 120 minut- 240 zł

Manualny masaż, który nadaje się dla każdego po ciężkim dniu, ma przynieść spokój psychiczny i dodać pozytywnej energii. To rewelacyjny masaż łączący w sobie tradycyjny masaż całego ciała z elementami stretchingu. Poprawia się w ten sposób ruchomość stawów. W efekcie wstajemy z łóżka nie tylko dokładnie rozmasowani, ale także całe napięcie i ból znikają. Ciepły naturalny olej, idealnie dobrane techniki wykorzystywane podczas masażu przeniosą Cię w magiczny nastrój, poczujesz się lepiej na długo i zapomnisz o problemach dnia codziennego.

190103030_2263657023769828_6630231266453139283_n

Masaż aromatyczną świecą

60 minut- 140 zł

Zabieg aromatycznym woskiem, daje znakomite odprężenie i relaks. Skóra po masażu jest aksamitna i idealnie nawilżona. Masaż świecą działa przeciwdepresyjnie, łagodzi bóle migrenowe oraz jest stosowany w terapii przeciw cellulitis i otyłości. Różne zapachy do wyboru

Masaż czekoladowy

60 minut- 140 zł

Masaż doskonale odpręża i relaksuje całe ciało, odżywia i wygładza skórę. Stymuluję mikrokrążenie, wspomaga przepływ limfy i redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż obejmuje- plecy, ręce, nogi.

Masaż miodowy

60 minut- 140 zł

Masaż miodem wyciąga nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, głęboko nawilża skórę. Nadaje się dla osób o niskim ciśnieniu, przy zastojach limfy, pomaga w walce z bezsennością. Jest idealny przy zmianach skórnych, jak cellulit, rozstępy, blizny.

Masaż gorącymi kamieniami

60 minut- 140 zł

Zabieg ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym, zwalcza bezsenność i depresję. Idealny dla osób lubiących ciepło.

Masseur doing massage on Asian woman body in the spa salon

Masaż Tajski stemplami

60 minut- 140 zł

Masaż wywodzi się z Tajlandii. Stosuje się go już ponad 400 lat. Wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli, w których znajdują się rozdrobnione zioła i przyprawy. Stemple podgrzewa się w oleju, którego temperatura sięga 120 st C. Podgrzewanie stosuje się, aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało.
Masaż stemplami usuwa napięcie mięśni, łagodzi dolegliwości bólowe, poprawia krążenie krwi i limfy, ciało jest mocno zrelaksowane przez ciepło stempli i unoszące się zapachy ziół.

OTLM0A0

Masaż tajski

80 minut- 170 zł

Uciskanie odpowiednich punktów ciała oraz rozciąganie mięśni. Masaż może być wykonywany za pomocą palców, dłoni, przedramion, łokci, (kolan lub stóp). Powszechnie nazywany “jogą dla leniwych”. Odbywa się na matach rozłożonych na podłodze, co pozwala na swobodne ruchy wokół masowanej osoby. Masaż wykonywany jest bez olejków, w wygodnym ubraniu.

Masaż twarzy kamieniem jadeitowym

25 minut- 70 zł

Kamień jadeitowy nazywany jest kamieniem młodości i nie bez powodu, ponieważ działa “liftingująco”. Pomaga poprawić kondycję skóry twarzy, redukuje napięcia oraz poprawia krązenie krwi

Masaż twarzy szklanymi kulami

25 minut- 70 zł

Przyjemny i delikatny masaż.

Lato jest okresem, w którym większość z nas cierpi na obrzęki będące skutkiem nieprawidłowego funkcjonowania układu żylnego i limfatycznego. Doskonałą metodą złagodzenia towarzyszących im dolegliwości jest masaż zimnymi kulami.

Masaż twarzy

25 minut- 70 zł

Zabieg nadaje skórze sprężystość i poprawia jej witalność. Działa przeciwzmarszczkowo, regeneruje uszkodzenia i gwarantuje właściwą elastyczność i napięcie mięśni. Na masaż prosimy przyjść bez makijażu.

Massage and leaving of the female feet bared by a foot

Masaż dłoni i stóp

50 minut- 120 zł

Zabieg bardzo odprężający. Zapominamy o naszych dłoniach jak i o naszych stopach, a grają one bardzo ważną rolę dnia codziennego. Masaż ulepsza krążenie, uelastycznia, usuwa zrogowaciały naskórek, daje poczucie lekkości.

Masaż głowy

25 minut- 60 zł

Zabieg uwalnia od napięcia, które powoduje duże utrudnienia w przepływie krwi. Brak dobrego ukrwienia pociąga za sobą słaby efekt odżywczy cebulek włosa. Masaż głowy likwiduje ból, stan znużenia i zmęczenia oraz poprawia naszą koncentrację.

Relaxed female with frangipani flower in hair lying in spa salon

Terapia wyciszająca

30 minut- 60 zł / 60 minut- 120 zł/ 90 minut- 170 zł

Relaxed female with frangipani flower in hair lying in spa salon

Sesja Access Bars ® / Facelift

60-90 minut 

Co kryje się pod nazwą Access Bars ?

To 32 punkty na głowie, które po aktywacji mogą wspierać redukcję stresu i traumy zapisanych w naszym ciele i zwiększyć pozytywne nastawienie do życia

Poprzez delikatne dotykanie punktów Barsy stymulują pozytywną odpowiedź neurologiczną u otrzymującego sesję.

Wydaje się, że wpływa ona na naturalną zdolność ciała do

samouleczania i ułatwia zmiany psychologiczne wymagane do poprawy ogólnego dobrostanu.

Efekty Access Bars zostały zweryfikowane naukowo, są unikatowe dla każdej osoby, A nawet kolejne sesję różnią się między sobą u poszczególnych ludzi. Osoby, które doświadczyły BARS mówią, że sesję przynoszą następujące zmiany:

  • Poprawa zdrowia fizycznego
  • Większa klarowność myśli i zmniejszenie stresu
  • Wzmocniona motywacja i łatwiejsza komunikacja
  • Znaczący wzrost uczucia radości, szczęścia z wdzięczności, życzliwości i pokoju
  • Głębsza relaksacja i pozytywny wpływ na migreny i bezsenność
  • Poprawa zdrowia psychicznego: zmniejszenie objawów depresji, ataków paniki, ADD, ADHD, OCD
  • Większa świadomość intuicyjna

Potrzebujesz zmiany w życiu? Czujesz, że codzienność Cię przytłacza i jest Ci ciężko we własnym ciele i życiu?

Otwórz się na lekkość jaka płynie z metody Access Bars!

ZADZWOŃ

ZAREZERWUJ ONLINE