Jeżeli potrzebujesz chociaż chwili na oderwanie się od codziennych obowiązków i problemów, to znajdujesz się w odpowiedniej strefie. Płynne, rytmiczne ruchy przy nastrojowej muzyce wprawią Twoje ciało w rozluźnienie, co przyniesie ukojenie dla Twojego ciała i ducha. Pozwolą obniżyć zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne, dzięki czemu staniesz się bardziej odprężony.

Masaż autorski Relax antystres

Manualny masaż, który nadaje się dla każdego po ciężkim dniu, ma przynieść spokój psychiczny i dodać pozytywnej energii. To rewelacyjny masaż łączący w sobie tradycyjny masaż całego ciała z elementami stretchingu. Poprawia się w ten sposób ruchomość stawów. W efekcie wstajemy z łóżka nie tylko dokładnie rozmasowani, ale także całe napięcie i ból znikają. Ciepły naturalny olej, idealnie dobrane techniki wykorzystywane podczas masażu przeniosą Cię w magiczny nastrój, poczujesz się lepiej na długo i zapomnisz o problemach dnia codziennego.

60 minut- 12 zł / 90 minut- 170 zł / 120 minut- 230 zł

Kerzenwachs Massage

Masaż aromatyczną świecą

Zabieg aromatycznym woskiem, daje znakomite odprężenie i relaks. Skóra po masażu jest aksamitna i idealnie nawilżona. Masaż świecą działa przeciwdepresyjnie, łagodzi bóle migrenowe oraz jest stosowany w terapii przeciw cellulitis i otyłości. Różne zapachy do wyboru

60 minut- 140 zł

Masaż czekoladowy

Masaż doskonale odpręża i relaksuje całe ciało, odżywia i wygładza skórę. Stymuluję mikrokrążenie, wspomaga przepływ limfy i redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż obejmuje- plecy, ręce, nogi.

60 minut- 140 zł

Masaż miodowy

Masaż miodem wyciąga nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, głęboko nawilża skórę. Nadaje się dla osób o niskim ciśnieniu, przy zastojach limfy, pomaga w walce z bezsennością. Jest idealny przy zmianach skórnych, jak cellulit, rozstępy, blizny.

60 minut- 140 zł 

Masaż gorącymi kamieniami

Zabieg ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym, zwalcza bezsenność i depresję. Idealny dla osób lubiących ciepło.

60 minut- 140 zł 

Masaż Tajski stemplami

Masaż wywodzi się z Tajlandii. Stosuje się go już ponad 400 lat. Wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli, w których znajdują się rozdrobnione zioła i przyprawy. Stemple podgrzewa się w oleju, którego temperatura sięga 120 st C. Podgrzewanie stosuje się, aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. Masaż stemplami usuwa napięcie mięśni, łagodzi dolegliwości bólowe, poprawia krążenie krwi i limfy, ciało jest mocno zrelaksowane przez ciepło stempli i unoszące się zapachy ziół.

60 minut- 140 zł

Masaż tajski

Uciskanie odpowiednich punktów ciała oraz rozciąganie mięśni. Masaż może być wykonywany za pomocą palców, dłoni, przedramion, łokci, (kolan lub stóp). Powszechnie nazywany "jogą dla leniwych". Odbywa się na matach rozłożonych na podłodze, co pozwala na swobodne ruchy wokół masowanej osoby. Masaż wykonywany jest bez olejków, w wygodnym ubraniu.

80 minut- 160 zł

Masaż twarzy kamieniem jadeitowym

Kamień jadeitowy nazywany jest kamieniem młodości i nie bez powodu, ponieważ działa "liftingująco". Pomaga poprawić kondycję skóry twarzy, redukuje napięcia oraz poprawia krązenie krwi

25 minut- 70 zł

Masaż twarzy szklanymi kulami

Przyjemny i delikatny masaż. Lato jest okresem, w którym większość z nas cierpi na obrzęki będące skutkiem nieprawidłowego funkcjonowania układu żylnego i limfatycznego. Doskonałą metodą złagodzenia towarzyszących im dolegliwości jest masaż zimnymi kulami.

25 minut- 70 zł

Masaż twarzy

Zabieg nadaje skórze sprężystość i poprawia jej witalność. Działa przeciwzmarszczkowo, regeneruje uszkodzenia i gwarantuje właściwą elastyczność i napięcie mięśni. Na masaż prosimy przyjść bez makijażu.

25 minut- 70 zł

Massage and leaving of the female feet bared by a foot

Masaż dłoni i stóp

Zabieg bardzo odprężający. Zapominamy o naszych dłoniach jak i o naszych stopach, a grają one bardzo ważną rolę dnia codziennego. Masaż ulepsza krążenie, uelastycznia, usuwa zrogowaciały naskórek, daje poczucie lekkości.

50 minut- 100 zł

Masaż głowy

Zabieg uwalnia od napięcia, które powoduje duże utrudnienia w przepływie krwi. Brak dobrego ukrwienia pociąga za sobą słaby efekt odżywczy cebulek włosa. Masaż głowy likwiduje ból, stan znużenia i zmęczenia oraz poprawia naszą koncentrację.

30 minut – 55 zł