Jeśli ból uniemożliwia Ci prawidłowe i komfortowe funkcjonowanie to trafiłeś do odpowiedniej strefy. Oferujemy zabiegi, oparte na leczniczym działaniu ruchu, światła oraz innych metod terapeutycznych.

Masaż może obejmować: grzbiet, kark, głowę, kończyny górne, dolne, brzuch, stopy- wszystko uzależnione od indywidualnego zapotrzebowania.

Masaż klasyczny/ terapeutyczny

To najpopularniejsza forma zabiegów fizykalnych leczenia zewnętrznych oraz wewnętrznych objawów chorobowych. W zależności od formy i intensywności zabieg może być o charakterze leczniczym przy schorzeniach ortopedycznych, pobudzającym oraz rozluźniająco- relaksującym.

30 minut- 60 zł / 45 minut- 85 zł / 60 minut- 120 zł / 90 minut- 170 zł

Masaż sportowy

Masaż zalecany jest osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni. Masaż zmęczonego mięśnia pomaga rozluźnić go i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Masaż, może być również wykonywany przed wysiłkiem fizycznym jako forma biernej rozgrzewki.

30 minut- 60 zł / 60 minut- 120 zł / 90 minut- 170 zł 

Drenaż limfatyczny manualny

Zabieg usprawnia krążenie limfy i krwi. Zapobiega obrzękom limfatycznym. Polecany dla osób mających obrzęki limfatyczne oraz problemy z ukł. limfatycznym

45 minut- 85 zł / 60 minut-120 zł / 90 minut- 170 zł

Drenaż limfatyczny maszynowy

Drenaż limfatyczny jest to jedno z działań fizjoterapeutycznych wskazanych w leczeniu obrzęku limfatycznego różnego pochodzenia. Opuchlizny tego rodzaju powstają w wyniku zastojów chłonki w tkankach, do których dochodzi kiedy funkcje układu limfatycznego są upośledzone. Zabieg drenażu limfatycznego polega na usprawnieniu krążenia limfy i przetoczeniu jej w kierunku zdrowych tkanek. W ten sposób zapobiega się dalszym powikłaniom wynikającym z obrzęków: zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, chłonnych.

30 minut ( 1 wybrana kończyna ) – 20 zł 

30 minut (brzuch, uda i pośladki) -40 zł

Masaż lodem

Terapia lodem działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zwiększa zakres ruchu stawów. Zmniejsza napięcie mięśni. Naprzemiennie zwęża i rozszerza naczynia krwionośne. To oczyszcza, odżywia i dotlenia skórę. Redukuje cellulit. Ujędrnia skórę. Doprowadza do silnego przekrwienia mięśni. To podwyższa stężenie dostarczanego do nich tlenu. Szybko leczy i regeneruje mięśnie.

25 minut- 10/30 zł

Taping rehabilitacyjny

Taping Rehabilitacyjny cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi w: schorzeniach i dysfunkcjach neurologicznych, urazach, przeciążeniach w obrębie narządu ruchu (przed i po zabiegach chirurgii ortopedycznej), wadach postawy (zwłaszcza kończyn dolnych), w zespołach bólowych w obrębie narządu ruchu, urazach sportowych,

20-40 zł

Terapia przeciwbólowa

W terapii wykorzystane są różne techniki masażu, techniki terapii manualnej. Terapia przeciwbólowa polecana jest osobom, które zmagają się z problemami różnego pochodzenia, w różnych częściach ciała. Przy pierwszej wizycie ustalane dokładnie są dalsze działania z pacjentem.

45 minut- 85 zł / 60 minut- 120 zł / 90 minut – 170 zł

Ćwiczenia indywidualne/ Terapia indywidualna/ Kinezyterapia

Ćwiczenia i terapie specjalistyczne (indywidualnie dobrane do każdego pacjenta wykorzystując różne metody ) odnośnie poszczególnych schorzeń, czy odcinków kręgosłupa. Ćwiczenia prowadzone za pomocą odpowiednich sprzętów tj.: piłki, taśmy, dyski itp.

30 minut – 50 zł / 45 minut- 75 zł

Igłoterapia sucha

Igłoterapia jest bardzo skuteczną metodą leczenia zespołu bólowego mięśniowo- powięziowego . Polega na nakłuwaniu brzuśca mięśniowego i okolic punktów spustowych, w których zlokalizowany został ból.

od 20 zł

Lampa sollux

Lampa sollux jest wykorzystywana w fizykoterapii jako zabieg światłoleczniczy, wykorzystujący i emitujący głównie promienie podczerwone. Dzięki temu jak działa lampa sollux, posiada ona właściwości zdrowotne i biostymulacyjne, dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie, głównie w leczeniu bólów mięśniowych, stanów zapalnych, zmian skórnych, kontuzji a także w przypadkach lekkiego zaburzenia krążenia.

10-20 zł