Regulamin

 1. Korzystanie z usług gabinetu Zdrowy Masaż równoznaczne jest ze złożeniem przez klienta/pacjenta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez nasz salon (przeciwskazania dostępne do wglądu na stronie zdrowymasaz.eu) oraz że zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.
  Klient/Pacjent przy pierwszej wizycie otrzymuje od nas zgodę do podpisania w której zawarte są:
  przeciwskazania oraz pouczenie dotyczące samopoczucia i bezpieczeństwa odnośnie wykonanych przez nas usług.
 2. Klient, który podaje nr telefonu jednoznacznie wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości sms od Salonu Zdrowy Masaż z terminem zbliżającej się wizyty, z nowymi promocjami i z ewentualnymi zmianami panującymi w naszym salonie.

  3. Klient ma prawo na zablokowanie otrzymywania wiadomości sms informując nas o tym drogą mailową, telefonicznie lub osobiście.

 3. W trosce o wysoką jakość usług klient powinien przyjść 5-10 min wcześniej przed umówioną wizytą w celu przeprowadzenia wywiadu na temat aktualnego stanu zdrowia i rozpoczęcia zabiegu o umówionej godzinie. Umówiona godzina masażu jest godziną jego rozpoczęcia.
 4. Masażysta zastrzega sobie prawo do odmówienia lub przerwania masażu jeśli spotka się z zachowaniem nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje. Opłata za zabieg zostanie pobrana, jak za zabieg który się odbył.
 5. Klient zobowiązany jest odwołać umówioną wizytę najpóźniej 24h przed terminem dokonanej rezerwacji.
 6. Personel zastrzega sobie prawo zmiany terminu zarezerwowanego masażu 24 godziny przed wcześniej wyznaczonym terminem. Późniejsze zgłoszenie zobowiązuje salon do udzielenia rekompensaty przy najbliższej wizycie.
 7. Klient, który kilkakrotnie odwołał wizytę, będzie zobowiązany przy następnej rezerwacji do wpłacenia zadatku za daną usługę w wysokości 20% lub ustaloną kwotę przez gabinet Zdrowy Masaż pełnej kwoty danego masażu. Zadatek jest niezwrotny w momencie nie przybycia na umówiony zabieg. Nr. konta bankowego 87 1140 2004 0000 3102 7638 2206 Zdrowy Masaż Ul. Sienkiewicza 75 84-230 Rumia. Tytułem imię i zanwisko + data zabiegu + jeśli to zadatek to informacja – zadatek
 8. Jeżeli Klient nie pojawił się na umówionej wizycie i nie odwołał wizyty z 24 h wyprzedzeniem traci wizytę z karnetu bądź z bonu upominkowego lub wpłacony wcześniej zadatek. Usługa ta uznana jest za zrealizowaną.
 9. Umówiona godzina jest godziną rozpoczęcia zabiegu, jeżeli klient nie poinformuje o zrezygnowaniu z wizyty, po 15 minutach wizyta zostaje anulowana. W innym przypadku masaż zostanie skrócony o ilość spóźnionych minut.
 10. Promocje Salonu nie łączą się z posiadanymi zniżkami i innymi promocjami.
 11. Udział w programie lojalnościowym – do programu może przystąpić każda osoba będąca klientem naszego salonu. Szczegółowy regulamin uczestnictwa zamieszczony jest na stronie www.zdrowymasaz.versum.com w zakładce ‘PROGRAM LOJALNOŚCIOWY’

  13. Zgodnie z Polityką prywatności prowadzoną przez Salon Zdrowy Masaż, żadne dane Klientów nie będą udostępniane osobom trzecim.

  14. Salon zastrzega sobie prawo do modyfikacji/aktualizacji regulaminu, informując o tym klientów zamieszczając informację na stronie internetowej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem przed wdrożeniem w życie nowego regulaminu.

  15.Osoby niepełnoletnie do 12 roku życia mogą korzystać z masaży tylko pod opieką osób dorosłych. Osoby do 18roku życia zgoda od rodzica w formie pisemnej.
  16. Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w Gabinecie.

Aktualizacja regulaminu 09.01.2017r.