Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

 • Strefa modelowania sylwetki

  DermoMasaż

  DermoMasaż to intensywny, wyszczuplająco-modelujący masaż podciśnieniowy! Dermomasażer to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

 • Strefa lecznicza , Strefa modelowania sylwetki

  Drenaż limfatyczny maszynowy

  Drenaż limfatyczny jest to jedno z działań fizjoterapeutycznych wskazanych w leczeniu obrzęku limfatycznego różnego pochodzenia. Zabieg  polega na usprawnieniu krążenia limfy i przetoczeniu jej w kierunku zdrowych tkanek. W ten sposób zapobiega się dalszym powikłaniom wynikającym z obrzęków: zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, chłonnych.

 • Strefa lecznicza , Strefa modelowania sylwetki

  Masaż lodem

  Terapia lodem działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zwiększa zakres ruchu stawów, zmniejsza napięcie mięśni, naprzemiennie zwęża i rozszerza naczynia krwionośne. Oczyszcza, odżywia i dotlenia skórę. Redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę. Doprowadza do silnego przekrwienia mięśni i podwyższa stężenie dostarczanego do nich tlenu. Szybko leczy i regeneruje mięśnie.

 • Strefa lecznicza , Strefa modelowania sylwetki

  Sauna- koc infrared

  Koc Infrared to urządzenie wykorzystujące działanie promieniowania podczerwonego na skórę i jej głębsze warstwy. Zabiegi z jego zastosowaniem doskonale oczyszczają organizm z toksyn i nadmiaru wody, pobudzają metabolizm do pracy, dają świetne efekty wyszczuplające, a dodatkowo odprężają i poprawiają samopoczucie. Promieniowanie podczerwone ulega niemalże całkowitej absorpcji zamieniając się w ciepło i oddziałując do 4 cm w głąb skóry, a nawet docierając …