Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

 • Strefa lecznicza

  Masaż klasyczny

  To najpopularniejsza forma zabiegów fizykalnych leczenia zewnętrznych oraz wewnętrznych objawów chorobowych. W zależności od formy i intensywności zabieg może być o charakterze leczniczym przy schorzeniach ortopedycznych, pobudzającym oraz rozluźniająco- relaksującym.

 • Strefa lecznicza

  Masaż grzbietu

  Najlepsza metoda na zwalczanie bólu, zabieg szybko złagodzi ból pleców. Jest świetną metodą rehabilitacji. Zapobiega różnym chorobom ortopedycznym. Wskazany dla osób ze zmianami zwyrodnieniowymi, przy urazach, przeciążeniach i dyskopatii.

 • Strefa lecznicza

  Masaż sportowy

  Masaż zalecany jest osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni. Masaż zmęczonego mięśnia pomaga rozluźnić go i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Masaż, może być również wykonywany przed wysiłkiem fizycznym jako forma biernej rozgrzewki.

 • Strefa lecznicza

  Masaż karku i głowy

  Masaż idealnie nadaje się dla osób, które długie godziny spędzają przy komputerze lub w pozycji siedzącej. Rozluźnia napięte mięśnie i uśmierza bóle głowy.

 • Strefa lecznicza

  Drenaż limfatyczny manualny

  Drenaż limfatyczny jest formą masażu, który ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu. Układ limfatyczny odprowadza nadmiar płynów z przestrzeni wokół tkanek i transportuje limfę do węzłów limfatycznych, które go filtrują i usuwają produkty przemiany materii, szkodliwe komórki, bakterie i toksyny.

 • Strefa lecznicza , Strefa modelowania sylwetki

  Drenaż limfatyczny maszynowy

  Drenaż limfatyczny jest to jedno z działań fizjoterapeutycznych wskazanych w leczeniu obrzęku limfatycznego różnego pochodzenia. Zabieg  polega na usprawnieniu krążenia limfy i przetoczeniu jej w kierunku zdrowych tkanek. W ten sposób zapobiega się dalszym powikłaniom wynikającym z obrzęków: zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, chłonnych.

 • Strefa lecznicza , Strefa modelowania sylwetki

  Masaż lodem

  Terapia lodem działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zwiększa zakres ruchu stawów, zmniejsza napięcie mięśni, naprzemiennie zwęża i rozszerza naczynia krwionośne. Oczyszcza, odżywia i dotlenia skórę. Redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę. Doprowadza do silnego przekrwienia mięśni i podwyższa stężenie dostarczanego do nich tlenu. Szybko leczy i regeneruje mięśnie.

 • Strefa lecznicza

  Lampa sollux

  Zabieg światłoleczniczy inaczej lampa sollux, posiada właściwości zdrowotne i biostymulacyjne, dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie, głównie w leczeniu bólów mięśniowych, stanów zapalnych, zmian skórnych, kontuzji a także w przypadkach lekkiego zaburzenia krążenia.

 • Strefa lecznicza

  Igłoterapia

  Igłoterapia jest bardzo skuteczną metodą leczenia zespołu bólowego mięśniowo- powięziowego . Polega na nakłuwaniu brzuśca mięśniowego i okolic punktów spustowych, w których zlokalizowany został ból. Sucha igłoterapia jest metodą terapeutyczną, która charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jej efektywność sięga aż 90%. Tak wysoki poziom wyleczeń wynika z faktu, że jest to jedyna procedura pozwalająca na bezpośrednie dotarcie do źródła bólu. Dzięki …

 • Strefa lecznicza

  Taping rehabilitacyjny

  Inaczej plastrowanie. Cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi w schorzeniach i dysfunkcjach neurologicznych, urazach, przeciążeniach w obrębie narządu ruchu (przed i po zabiegach chirurgii ortopedycznej)

 • Strefa lecznicza

  Terapia przeciwbólowa

  Terapia przeciwbólowa polega na…. W terapii wykorzystane są różne techniki masażu, techniki terapii manualnej. Terapia przeciwbólowa polecana jest osobom, które zmagają się z problemami różnego pochodzenia, w różnych częściach ciała. Przy pierwszej wizycie ustalane dokładnie są dalsze działania z pacjentem. W terapii może być wykorzystane:

  * 1 aplikacja tapingu

  * lampa soollux

  * masaż całkowity ( w przypadku 90 minut)

  * masaż częściowy( w przypadku …

 • Strefa lecznicza , Strefa modelowania sylwetki

  Sauna- koc infrared

  Koc Infrared to urządzenie wykorzystujące działanie promieniowania podczerwonego na skórę i jej głębsze warstwy. Zabiegi z jego zastosowaniem doskonale oczyszczają organizm z toksyn i nadmiaru wody, pobudzają metabolizm do pracy, dają świetne efekty wyszczuplające, a dodatkowo odprężają i poprawiają samopoczucie. Promieniowanie podczerwone ulega niemalże całkowitej absorpcji zamieniając się w ciepło i oddziałując do 4 cm w głąb skóry, a nawet docierając …