Poznaj zupełnie inny świat zabiegów, których nie mieliśmy do tej pory! Specjalnie dla Was wykona je wykwalifikowana terapeutka z Ukrainy- Inna!

Drenaż limfatyczny twarzy i dekoltu

60 minut- 140 zł 

Masaż twarzy z drenażem limfatycznym to zabieg odmładzający i leczniczy, zwalczający zmiany związane z wiekiem. Masaż przyspiesza stagnację przepływu limfy, usuwa szkodliwe substancje, nadmiar płynów. Sesje masażu drenażu limfatycznego poprawiają metabolizm tkankowy, stymulują produkcję elastyny i kolagen

Masaż mięśniowo- powięziowy: twarz, głowa, szyja i dekolt

60-80 minut- 160 zł 

Masaż mięśniowo-powięziowy to technika masażu, która nie działa na mięśnie, ale na powięź otaczającą mięśnie (powłoki tkanki łącznej tworzące pochewki dla mięśni). Osobliwością tej metody jest to, że możliwe jest osiągnięcie całkowitego rozluźnienia jednego lub grupy mięśni znajdujących się w stanie skurczu (zacisk, napięcie). Powięź powierzchowna lub podskórna znajduje się pod warstwą tłuszczu podskórnego i to na nich oddziałuje masaż.
Istotą tej techniki jest rozluźnienie napiętych mięśni i złagodzenie skurczów mięśni, które utrudniają przepływ limfy i krwi. W efekcie następuje poprawa kondycji i wyglądu skóry, wymodelowanie owalu twarzy, porównywalne z chirurgią plastyczną, a także usunięcie bólów głowy

Masaż twarzy kości policzkowej

45 minut- 120 zł

Rzeźbiarsko-policzkowy masaż twarzy głęboko oddziałuje na cały aparat mięśniowy i więzadła twarzy, aktywuje przepływ limfy, a w efekcie poprawia się krążenie krwi i usuwa obrzęki. Masaż wykonywany jest techniką wewnątrzustną (policzkową) – masaż policzkowy wykonywany jest przez usta od wewnątrz, na dłoń nakładana jest sterylna rękawiczka i ćwiczone są mięśnie policzków i warg oraz zajęte są punkty podniebienia górnego. Aby zwiększyć skuteczność praktyki i utrwalić wyniki, należy opracować strefę szyjno-kołnierzową. Stres i nieumiejętność wyrażania emocji pozostawiają ślady na naszych twarzach. Czasem trzeba krzyczeć i złościć się, ale nie okazujemy tych uczuć i pozostają one z nami w postaci zacisku szczękowo-twarzowego. Masaż rzeźbiarski łagodzi napięcie mięśni i przywraca ich ruchomość, natomiast masaż policzkowy pomaga zwalczyć zmarszczki i bruzdy.

IMG_0632

Masaż ostrzem twarzy

60 minut- 140 zł

Masaż ostrzami twarzy jest skuteczny w następujących zadaniach:

  • Złagodzić napięcie nerwowe; Eliminacja skurczu mięśni; Korekta twarzy; Eliminacja obrzęków; Zwiększenie elastyczności tkanek; Redukcja zmarszczek; zmniejszenie opadanie powieki;

Indyjski zabieg Netra Basti na okolice oczu

60 minut- 160 zł

NETRA BASTI to jeden z najbardziej niesamowitych zabiegów ajurwedyskich. Inna jego nazwa to NETRA TARPANA. Jest to też zabieg wzbudzający emocje. Ciekawość i obawa, to najczęściej wymieniane stany emocjonalne przed zabiegiem, a po zabiegu… zaskoczenie, ulga, brak napięcia, dobre samopoczucie. Zabieg ten intensywnie regeneruje, oczyszcza, odżywia i nawilża oczy. Jest skuteczny na wszelkie bóle, suchość i oznaki zmęczenia gałek ocznych i okalających je nerwów. Sprawdza się też w przypadku niektórych chorób oczu. Jednak nie należy go wykonywać w trakcie infekcji i stanów zapalnych.Polega na kąpieli oczu w klarowanym maśle (ghee). Powoduje uwolnienie napięć i poprawia funkcjonowanie narządu wzroku. Wpływa na poprawienie ostrości widzenia i poszerza zakres postrzeganych barw. Korzyści płynące z tego zabiegu to także wzmocnienie mięśni oka, wygładzenie zmarszczek, likwidacja worków pod oczami, odprężenie systemu nerwowego i mózgu. Powoduje ustąpienie bólu głowy i oczu. Aby oczy były zanurzone w ghee, wokół nich układa się specjalne wałeczki z ciasta powstałego poprzez zmieszanie mąki i wody. Następnie uzupełnia się ją ciepłym, ale nie gorącym ghee. Netra oznacza oczy, a basti czyszczenie lub kąpiel. Zabieg nie tylko poprawia wzrok, nawilża oko, łagodzi pieczenie gałek ocznych, pomaga w alergiach, redukuje worki pod oczami, ale również pomaga w bólach migrenowych głowy. Szczególnie zalecany osobom, które godziny spędzają przed ekranem komputera

IMG_0657

Masaż ebonitowymi pałeczkami i miseczkami (twarz, szyja, dekolt, głowa)

60 minut- 140 zł

Lecznicze właściwości ebonitu znane są od dawna. Zastosowanie metody leczenia ebonitem pozwala na wytworzenie słabego pola elektromagnetycznego, które pojawia się podczas głaskania skóry ebonitem, pobudza reakcję ochronną organizmu. Sesja takiej terapii stymuluje procesy ochronne i regeneracyjne w komórkach oraz działa przeciwzapalnie. Również ten zabieg doskonale łagodzi napięcie nerwowe i jest polecany przy depresji i bezsenności u pacjentów neurologicznych. Ebonit podczas masażu stymuluje procesy życiowe komórek.

Masaż ebonitowymi pałeczkami i miseczkami - ciało

90 minut – 190 zł

Lecznicze właściwości ebonitu znane są od dawna. Zastosowanie metody leczenia ebonitem pozwala na wytworzenie słabego pola elektromagnetycznego, które pojawia się podczas głaskania skóry ebonitem, pobudza reakcję ochronną organizmu. Sesja takiej terapii stymuluje procesy ochronne i regeneracyjne w komórkach oraz działa przeciwzapalnie. Również ten zabieg doskonale łagodzi napięcie nerwowe i jest polecany przy depresji i bezsenności u pacjentów neurologicznych. Ebonit podczas masażu stymuluje procesy życiowe komórek.

IMG_0620

Masaż w celu usunięcia masek społecznościowych

60 minut- 160 zł

Masaż Zdejmowanie maski społecznej. Lub inna nazwa tego masażu to głęboki regenerujący masaż twarzy.

Od dzieciństwa, ze względu na społeczeństwo, tłumimy nasze emocje i uczucia. Pozbawiamy się możliwości bycia sobą. Nasza twarz jest wskaźnikiem tego, jak otwarci jesteśmy na świat. Regularne tłumienie emocji (różne zmarszczki brwi, czoła, wymuszone uśmiechy), niemożność zaakceptowania i wyrażenia siebie tworzy stałe napięcie na twarzy. Prowadzi to do przedwczesnego starzenia się ciała i duszy. Uwalniając twarz od napięcia, masaż pozwala przywrócić naturalne piękno osoby, zmienić stabilne stereotypy zachowań, stać się bardziej żywym i szczerym. Masaż jest bolesny (BARDZO!) – tak jak być powinien! Przyjmij ten ból z wdzięcznością. Kilka dni po masażu na twarzy pojawia się uczucie krepatury. Masaż ten jest alternatywą dla Botoxu. Owal twarzy jest napięty, skóra staje się bardziej elastyczna, głębokie zmarszczki mniej widoczne.

Terapia dźwiękiem z misami tybetańskimi

60 minut- 140 zł

To głęboko relaksujący zabieg, który porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu. To dźwięki mis, których subtelne tony mają niezwykłą siłę oddziaływania. To masaż dla każdego, kto chce doświadczyć piękna i harmonii w swoim życiu. Każdy dźwięk odbieramy nie tylko zmysłem słuchu, lecz także całym ciałem, dlatego też metoda masażu dźwiękiem, mimo swej delikatności, ma dużą siłę oddziaływania. Do zabiegu używane są specjalnie wyprodukowane misy o określonych tonach, które mają sprawdzony, dobroczynny wpływ na organizm. Ich wibracja jest przyjemna w odbiorze – przepływa przez tkanki, pobudzając do drgań każdą komórkę i regulując ich pracę. Choć ciągle mało jest stricte naukowych, medycznych badań na temat oddziaływania dźwięku mis tybetańskich na organizm człowieka, to jednak prawie trzydzieści lat pozytywnych doświadczeń związanych ze stosowaniem tej metody świadczy samo za siebie. Ze względu na głęboko relaksujące działanie, masaż pomaga uporać się ze stresem, lękiem, przemęczeniem, stanami obniżonego nastroju i negatywnymi emocjami. Poprawia zdolność koncentracji, wzmacnia pamięć i siły psychiczne, a zwłaszcza pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Masażyści wykorzystujący dźwięk, w tym również lekarze i terapeuci różnych profesji, potwierdzają skuteczność masażu dźwiękiem również w przypadku rozmaitych dolegliwości bólowych – głowy, brzucha, podbrzusza, karku, pleców, stawów, oraz mięśni.

ZAREZERWUJ ONLINE

Siedziba główna

ZADZWOŃ

ZAREZERWUJ ONLINE

Oddział w hotelu Business Faltom Gdynia